Co si myslíte, když je společnost skvělá? A co si představíte pod tím, když je skvělá společnost, ve které jste? Já osobně si pod tím představím takovou společnost, ke které mám velmi blízko. Kde máme stejná témata a o co se zajímáme stejně. Já si například pamatuji, když jsem chodila do jednoho spolku, který se zabýval opuštěnými zvířaty. Já jsem byla taková, že je mi velmi líto opuštěných zvířat. Také jsem proto kvůli tomu pracovala v útulku. Nedostávala jsem za to žádné peníze, protože jsem byla dobrovolník v útulku. Musím říct, že mě to velmi naplňovalo a byla jsem šťastná. Tam v útulku bylo podobně hodně lidí jako jsem já. Takže jsem byla stále ve společnosti, která je mi velmi blízká. Byla jsem tam se svými oblíbenými zvířaty a taky s lidmi, se kterými jsem si měla stále co říct. U nás v útulku nikdy nestál hovor. Vždycky jsme měli různá témata, o kterých se bavit.

Staráme se o zvířata.

A já jsem si říkala, že bych taky mohla finančně podporovat náš útulek. Protože tento útulek pro zvířata jsme si vytvořili my sami. Je to taková ta společnost, která se zajímá o dobro země a zvířat. Chtěli jsme, aby se opuštěná zvířata měli co nejlépe. A tak každý měsíc každý člen našeho týmu přispívá nějaké peníze. A jsme taky rády, když někdo v okolí přispěje taky nějakou korunu.

Ve spolku je naše síla.

Myslím si, že zvířata si to zaslouží. Protože zvířata si nerozmyslela sama, že budou opuštěná a sama. A musím říct, že ve společnosti zvířat je mi opravdu krásně. A tohle si nemyslím pouze já, ale i zbytek společnosti. A jak se stavíte vy k opuštěným zvířatům? Přispíváte nějaké peníze na útulek anebo tam nosíte potraviny? Já si myslím, že opravdu každý útulek si zaslouží nějakou podporu. A je jedno, jestli financemi, nebo že budete venčit například psi. Každý tvor si totiž zaslouží lásku a žádný nemůže za to, že se ocitnul ve špatné společnosti.