Podzim je brán jako období, kdy se příroda chystá k zimnímu spánku a to hlavně z toho důvodu, aby po probuzení bylo vše ještě mnohem krásnější a příjemnější. Jedná se o koloběh života, jelikož se každým rokem tento jev opakuje.
dívka před lesem.jpg
Období, které je plné slunce a tepla nás zanedlouho zase opustí a nastane opět ten nádherný podzim. Kromě toho, že je na podzim všechno krásně barevné, je také doprovázen různými nemocemi, kterým často velká spousta lidí podléhá. Může za to prudké ochlazení, kdy se z teplých dní najednou stávají dny chladné. Pokud si ale chcete zlepšit náladu, pak byste měli vyrazit za nákupy a pořídit si něco veselého co vám určitě zvedne náladu.
děvče na poli.jpg
Všechny topy a vzdušné materiály na podzim vystřídají mikiny či svetry. I baleríny nebo žabky je důležité vyměnit za tenisky nebo polobotky.
V chladnějších měsících je důležité oblékat se nejen vrstvovitě, ale také efektivně a elegantně. Podzimní barvy jsou velmi elegantní, ale nesluší každému. Je proto důležité, hledat tu podzimní barvu, která vám bude nejvíce slušet a vyhovovat. Rozhodně podzimu nechybí ani styl.
Mezi trendy, které budou letos na podzim IN, bychom mohli zařadit takový kabát, který má výrazné nejen barvy ale také střih. Určitě se nemusíte bát barevných kombinací, jelikož tím nic nezkazíte.
Na takové denní chození jsou ideální nízké kozačky, které mají široký podpatek.
Mezi ty nejvíce trendy barvy bychom mohli zařadit vínovou, bordó nebo šarlatovou. Určitě byste se neměli bát je kombinovat s tmavě zelenou nebo indigovou. Na tom není opravdu co zkazit.
rifle s dírami.jpg
Nebo co takhle hnědá, písková nebo zlatá? I to jsou barvy, které dodávají nejen šik, ale jsou také elegantní. Pokud alespoň v jedné z těchto barev zvolíte kabát či kabelku, nebudete ničeho litovat.
Slyšeli jste někdy o skinny střihu? Jedná se konkrétně o kalhoty, které nemusejí být jen v černé barvě, aby vypadaly a působily elegantně. Měli byste je zkusit ve vínové barvě a k nim ještě vyzkoušet hnědou koženou bundu. Uvidíte, že to bude vypadat opravdu úžasně!
Nebojte se kombinovat. Díky kombinacím totiž můžete vytvořit opravdu skvělé kousky, které jen tak někdo nemá.