Komu by se nelíbilo, pracovat z domova? Spousta lidí touží alespoň po nějakém zajímavém přivýdělku, který by mohli provozovat ve volných chvílích, například po večerech při sledování televize. Jeden takovýto přivýdělek poskytuje společnost Selvintech s.r.o, která hledá manuálně zručné a šikovné lidi s chutí dělat radost druhým pomocí ručně vyráběných předmětů. Jste to i vy?

vánoční zvonky

Pokud máte alespoň trošku kreativního ducha a baví vás ruční práce, tak je pro vás brigáda od společnost Selvintech výbornou volbou. Vaším hlavním úkolem bude výroba dekoračních předmětů, jež si od vás následně společnost odkoupí a bude je prodávat dál. Nemusíte se vůbec bát, není na tom nic náročného, i když to tak možná na první pohled zní. Jde o to, abyste si pořádně prostudovali návody a vyzkoušeli si to, ve startovacím balíčku k tomu budete mít všechny potřebné komponenty. A co když se vám něco nepovede? Nevadí, společnost vám pošle daný výrobek zpátky a vy jej jednoduše opravíte. Je to jednoduché, férové, a hlavně po finanční stránce opravdu výhodné.

1) Objednejte si startovací set, ve kterém vám přijdou všechny návody a potřebné součástky

2) Prostudujte si pečlivě návody a pusťte se do výroby svojí úplně první dekorace

3) Zašlete balíček s dekoracemi zpět do firmy Selvintech, která vám za ně náležitě zaplatí

dohoda o výdělku

Pro studenty i pracovité maminky

Tento přivýdělek z domova je vhodný především pro maminky, které jsou na mateřské dovolené, ale i přesto by rádi přispěli nějakou tou částkou do rodinného rozpočtu. Dále brigádu ocení studenti, kteří nemají čas trávit dlouhé dny v supermarketu za kasou, ale raději ocení nějakou komorní práci z domova. Nezapomínejme však ani na pečlivé a svědomité důchodce, kteří si z toho mohou udělat dokonce i skvělý koníček a zahánět tak dlouhé chvíle s tím, že si přilepší k důchodu.