Shánění financí může dát velkou práci, obzvláště v případě, že nejste bonitní klient. Co to vlastně znamená? Proč bonitní a co to má společného s tím, že si chcete půjčit peníze? Mnoho lidí již zná nebo někdy v minulosti alespoň slyšelo o takzvaných registrech. Nemluví se o nich dlouhou dobu, jsou poměrně ještě neznámou, nicméně v posledních letech se o podobných věcech bavíme čím dál tím častěji. Je zřejmé, že pokud nesplácíte, čili jste nesolidní klient, který nedodržuje své závazky a povinnosti s řádným splácením, například nějakého úvěru, tak si Vás banka musí nějakým způsobem zaznamenat. Pro tyto případy slouží právě registry. Tam můžete mít buďto kladný zápis, když řádně a poctivě vše splácíte, nebo také negativní a ten právě znamená, že máte nějaké problémy s neplacením, s dluhy, se závazky. Pokud jste zapomněli uhradit pár měsíců složenku, nebo jste opomenuli několikrát i po výzvách platbu za telefon – paušál, pak můžete být v tomto registru také negativně zapsáni. Všechno se točí kolem toho, že banky mají stále své podmínky a pokud se jim jako klient nebudete zdát, tak Vám zkrátka a dobře nepůjčí. Pokud máte dluhy, pak jste právě nebonitní a můžete mít problém získat půjčku v běžné bance.

Existují však možnosti, jak si půjčit a nemusíte jít zrovna do banky, ale můžete využít podmínky nebankovních společností. Ty jsou v dnešní době na tak vyspělé úrovni, že konkurují bankám a poskytují podobné podmínky.

Kalkulačka a výpočty

Americká nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/ nemusí vždy znamenat spotřebitelský úvěr. V mnohých případech se pod těmito slovy nachází právě úvěr pro podnikatele, čili podnikatelský.

lidé v zasedací místnosti

Bankovní a nebankovní podoba úvěru

Nebankovní společnost se Vám nebude šťourat v záznamech. Mohou si je zjistit, ale i přesto mohou poskytnout úvěr.

Pokud se bavíme čistě o produktu americké nebankovní hypotéky, tak se jedná o podnikatelský úvěr.

Vhodný pro podnikatele, kteří peníze využijí v rámci podnikání.

Úroková míra je velice nízko, zajištěna je dlouhá doba splácení a ručení nemovitosti.