V minulých letech ještě nebylo tolik příležitostí k tomu, jak prožít poněkud jinou formu zábavy, než která se tehdy nabízela. Všichni, kteří tedy neměli tu možnost z čeho vybírat, jistě s odstupem času ocenili to, když přišla na svět hra zvaná laser game. Jde o nynější a velmi oblíbený způsob strávení volného času, a to jak s vašimi přáteli, tak i rodinou.
Neváhejte se tedy vyzbrojit pozitivní energií a později i laserovou zbraní, která vám nezpůsobí žádná zranění. Tato hra je vhodná pro všechny, kteří plánují prožít volný den v kruhu nejbližších a v doprovodu sportovní aktivity.

DSC_0198

Navštivte nás a my vás nezklameme

Pokud přemýšlíte nad místem, kde se tato hra odehrává, doporučujeme vám zvolit si , kde si v našich arénách a s dostatečným výběrem her, přijdete na dokonalý zážitek. Zvolit si můžete dvě herní místnosti, které vás svým designem už od pohledu uchvátí. Vaše hra se i díky perfektně promyšlené aréně, stane více dramatická a dobrodružní.
Čeká na vás labyrint, který nebude snadné projít nejen díky jeho slepým místům, ale především kvůli osvětlení, které bude pouze neonové. Viditelné pro vás budou ovšem vesty soupeřů, což jistě oceníte.
V další aréně, která vzhledově připomíná aztécký styl, narazíte na otevřený prostor, trochu džungle a samozřejmě i aztécké chrámy. Předností arény je především to, že v ní nalezete daleko více úkrytů potřebných k tomu, abyste vaše soupeře zasáhli ve chvíli, kdy to nebudou čekat. A menší skupiny potěší i skutečnost, že je stvořená převážně pro menší počet lidí.

DSC8007

Hry vybírejte dle vašich možností

Jestli jste v laser game začátečník, který se teprve snaží naučit techniku střílení, měli byste si zvolit hry, které jsou ve vaší kategorii náročnosti. Později, když nás navštívíte opakovaně, pro vás budou ideální výzvou hry, které se řadí do skupiny profíků. Zpočátku jsou však náročné a zbytečně by vás jejich úroveň brzdila od vaší zábavy a odpočinku.
Celkem si můžete zvolit 11 her a vyzkoušet si jich můžete všechny, díky dalším návštěvám právě v našem centru.