Sháníte práci, která vás bude bavit? Mnoho lidí čeká na úřadu práce nebo nejsou spokojeni se svou aktuální prací, ale je těžké najít něco co by změnili, aby byl jejich život lepší. Možná tu právě pro Vás máme řešení. Podívejte se sami. Nabídka zaměstnání Fa-havlicek Vám může ukázat jiné obzory. Práci, kterou můžete vykonávat rukama se sice vidí na inzerátech velice často, jenže kolik z těch nabídek je lukrativních? Je potřeba abyste byli šikovní a měli chuť pracovat.

zamestnani - brief

Nikdo nepotřebuje dělníky, kteří si každých pět minut dávají pauzu na kávu. Nabízíme spolehlivou práci, kterou můžete vykonávat jak na živnostenský list, tak i na HPP. Pokud máte opravdu chuť pracovat a vytvářet a také budovat s námi dobré jméno naši společnosti. Napiš nám. Vše můžete vidět na našich stránkách a rádi Vám zodpovíme připravené otázky k pracovnímu procesu. Opravdové zájemce přivítáme. Nepotřebujete nic speciálního k výkonu.

Dále hledáme šikovného programátora a obsluhu. Podrobné informace najdete opět na našich stránkách. Kontaktujte nás a uveďte proč jste právě Vy pro firmu skvělou volbou.

spokojenost - práce

Šikovného člověka, který chce opravdu pracovat, aby svět pohledal. Nechceme měnit své zaměstnance po pár měsících práce s naší společností. Chceme opravdového dříče, který bude dělat to, co bude jeho náplní a za to ho dostatečně dokážeme odměnit. Naše práce je někdy těžká, ale někdy i velice zábavná. Musí Vás práce bavit, nebo nikdy v žádné společnosti nevydržíte. Jsme tedy my tou firmou, kde chcete pracovat? Pojď si s námi promluvit a uvidíme.

Nevybíráme si pouze my Vás, ale Vy si vybíráte i nás pro společně trávený čas.

V práci trávíme mnoho času, takže nechceme, aby byl někdo nespokojený. Chceme, aby se náš budoucí pracovník do práce těšil a s radostí dokázal ukázat svůj um.

Tak co, jste zrovna Vy naše stejná krevní skupina?