Ať už jsme v práci nebo doma, návštěvě internetu se zkrátka nevyhneme, ať už jsme si přišli vyřešit jeden email, nebo jen tak z nudy "zasurfovat", či zjistit potřebné informace o zpoždění našeho vlaku. Internet je už nedílnou součástí mnohých životů a fungovat bez něj v reálném světě je pro mnohé nepředstavitelné. Na jaké stránkách ale člověk zavítá nejčastěji?
logo YouTube
Jednou z těch nejpoužívanějších je bezesporu široce rozšířený webový prohlížeč a vyhledávač Google.com, který je při ruce mnohým, během vyhledávání rad, na jakoukoli, ať už hodně nebo málo, strastiplnou situaci. Tento vyhledávač má velice přátelské prostředí a je přívětiví ke všem svým uživatelům, není tedy divu, že patří na samotný vrchol návštěvnosti. Dalším webovým prohlížečem, který si stojí v top deseti je Baidu.com. na čtvrté pozici a je druhým nejvyužívanějším internetovým vyhledávačem.
Druhým v pořadí je světově známý Youtube.com, jedná se o nejrozšířenější server pro sdílení videosouborů. Tato stránka nám nabízí miliony tutoriálu, hudebních videí, či zábavných pořadů, které člověka jen tak neomrzí. Jedním problém jsou reklamy, vyskakující na člověka na začátku každého videa, ty se ale dají zrušit koupí účtu YouTube Premium, který vyjde na 180 korun.
logo Google
Na třetím místě se nachází populární sociální síť Facebook.com, kde lidé mohou sdílet své fotografie, nápady, myšlenky a bez problému si dopisovat se svými přáteli. Mezi další nejnavštěvovanější sociální sítě patří i Instagram a Twitter, které jsou v celkové popularitě na pátém a šestém místě.
Na spodních příčkách se umísťují i stránky s erotickým obsahem jako je Pornhub.com nebo Xvideos, jejichž obsah je přístupný pouze osobám starším osmnácti let.
Poslední stránkou, která nesmí být zapomenuta je Wikipedia.org, která zachraňuje studenty po celém světě. Na této stránce si může člověk vyhledat, prakticky jakoukoli informaci, a to vše zcela zdarma, samozřejmě každý, komu se tato stránka líbí ji může podpořit dobrovolným darem.