Léto je za námi a pomalu ale jistě se blíží zima. Období, které někdo miluje kvůli sněhu a lyžování jiný zase že jsou tu Vánoce a dárečky. Jak se říká v každém ročním období se dá najít spoustu toho hezkého. Ku příkladu takový podzim. Kromě barevného listí přináší i sklizeň ovoce, zeleniny, brambor. Upozorňuje nás, že si máme udělat zásoby, aby nás zima nezaskočila. Asi každá hospodyně je pyšná na plnou komůrku zavařenin a marmelád. Protože takový chleba s máslem a marmeládou je k nezaplacení. A co takové teplé lečo s klobáskou a chlebem to taky není špatný že?

sklizeň ovoce

To jsou všechno ale produkty, které vytváříme metodou zavařování, a tak pokud se nám tam nedostane špína nemusíme se bát, že se nám to zkazí. Takže v suchu a mírném chladu nám to vydrží až do nejbližší sklizně. Ale co takové brambory nebo jablka? Jak je chránit, aby vydrželi co nejdéle? Je tady několik možností. Pytle nebo přepravky. Nejideálnější by bylo něco kde se nedostane hlodavec, nebo vlhko a plíseň. Protože jak se říká jedno nahnilé jablíčko zničí celou úrodu, a to by byla škoda. Takový jablkový koláč nebo štrúdl ke kávičce je vždy vítaný. Takže pytle asi vyloučíme a co takové přepravky? Dřevěné nebo kovové? No nevím, jestli je to vhodné řešení. Protože i když jsou nové pořád je tady riziko že se k obsahu dostanou myši.

přepravky na zeleninu

No že nevíte kudy kam. My bychom měli pro vás řešení. Myslíme si celkem vyhovující a optimální. A tím je uzamykatelný plastový box. Kliknutím na odkaz v tomhle článku se dostanete na hlavní stránku, která tyhle boxy nabízí a dozvíte se tam toho víc. Hlavně jaké jsou největší výhody těchto výrobků. V případě že tam nenajdete odpověď najdete tam kontakt, kde můžete zavolat a dozvíte se vše. Takové zabezpečení sklizně je důležité hlavně proto že jste na poli a v zahrádce trávili hodiny práce, a tak nedejte šanci žádnému škůdci a vychutnávejte si plody své práce co nejdéle.