Od útlého věku jsme snad doma všichni slýchávali, že je potřeba si pořádně a pravidelně čistit zuby. Jedině tak se o ně postaráte natolik, že nebude potřeba žádné zásadní lékařské ošetření. Jenže ruku na srdce – kolik z vás se o svoje zuby stará opravdu pečlivě? Používáte správný kartáček, mezizubní kartáček i zubní nit? Nejspíš ne. Je opravdu zvláštní, kolik lidí párkrát přejede zuby kartáčkem, a tím mají proces čištění za hotový. A za pár let je k lékaři vyžene nesnesitelná bolest zubu.

zubař ošetření

Rentgen ukáže pravdu
Na rentgenu je krásně vidět, jestli si zuby čistíte nebo ne. Pravidelně by všichni měli chodit na preventivní prohlídky, ale také na zubní hygienu. Zubní hygiena je důležitá, protože jedině profesionálním čištěním je možné zuby zbavit všech nečistot a plaku. Snáze se potom provádí prohlídka. Při prohlídce vám lékař udělá rentgen, a pokud se ukáže kaz, je to velice pravděpodobně tím, že si zuby čistíte nedostatečně.

Vrtání i zubní náhrady
Neustále se ve sdělovacích prostředcích omílá, že je velký problém sehnat zubaře. Všichni mají plno, a jinak tomu není ani v Praze. I tady je problém sehnat někoho, kdo ještě pacienty přijímá. Zubní klinika v Praze
Clinicplus Clinic+ má zatím volná místa. Pokud chcete mít svoje zuby zdravé a nechcete riskovat nejen kazy, objednejte se na prohlídku co nejdřív.

bělení zubů

Clinic+ má moderní ordinace, kde je k dispozici veškeré potřebné zařízení. Díky tomu vás vyšetří na všechna onemocnění i zákroky, a hned budete vědět, na čem jste. Kromě zubního ošetření tady najdete i dentální hygienu, kterou byste měli navštíví jako první. Klinika má tři pobočky, a na všechny se můžete objednat online. Neriskujte větší problémy se zdravím, a nechte se ošetřit, dokud to jde. Čím déle budete s ošetřením otálet, tím horší následky to může mít. Jedině včasná prevence vám může zuby zachránit.