Opravdu neznám člověka, který by v dnešní době neměl vůbec mobilní telefon. A abych se vám přiznala, tak já bych si každý den nedokázala představit život, že bych neměla mobilní telefon. A přiznám se taky, že na mobilním telefonu jsem asi hodně závislá. Ale nešlo by ani tak moc o závislost, ale spíše o to, že s mobilním telefonem opravdu pracuji. A vážně pracuji s ním v práci, protože jsem telefonní operátorka a také ještě asistentka, takže mobilní telefon vlastně mít musím opravdu skoro nonstop po ruce.

S mobilem i pracuji.

A musím ho mít, i kdybych nechtěla. Samozřejmě, že v práci taky máme pevnou linku, kterou taky využívám, ale samozřejmě, že když někam potřebuji narychlo jít, tak si sebou vezmu svůj pracovní mobilní telefon. Sice mám taky ještě soukromý mobilní telefon, co má úplně každý člověk, takže si jistě dokážete představit, že mám taky opravdu málo času na to, abych si vyvolávala na mém telefonu s kamarádkami. Tak tohle vůbec ne. A taky jsem taky moc ráda, že mi můj šéf dal na soukromý mobilní telefon taky různé akce, které mohu využívat.

Bez mobilu ani ránu.

To samé můžu dělat taky s pracovní mobilním telefonem, ze kterého si můžu volat. Taky přátelům a rodině, což mě moc potěšilo. Teď jsem opravdu z toho nadšená, protože když má zaměstnanec skvělý vztah se zaměstnavatelem, tak je práce opravdu hodně příjemná. A pokud i vás by zajímá mobilní telefon a více informací, tak existují různé webové stránky, kde se o mobilním telefonu můžete dozvědět více. Dnes jsou totiž opravdu různé mobilní telefony, jako například smart telefony, ale také existují ještě ty staré klasické mobilní telefony s tlačítky s ne dotykovou obrazovkou. A jakému mobilnímu telefonu dáváte vy přednost? A máte pouze jeden mobilní telefon nebo jich máte více, jako já? Myslím si, že v dnešní době má již mnoho lidí více jak jeden mobilní telefon.